Menüsü

Alliance Airlines

Advertisement

En uygun Alliance Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Alliance Airlines

Alliance Airlines

Alliance Airlines havayolu 5 Nisan 2002 yılında kurulmuş olan ve charter uçak seferleri düzenleyen bir havayolu şirketir. Havayolu şirketinin işlevi ve ticari merkezi Brisbane Uluslararası havalimanıdır. 

Bagaj

Alliance Airlines şirketinin belirlediği bagajı sınırlaması farklı rezervasyon seçeneklerine ve uçakların modellerine bağlı olarak değişmektedir. Kabin bagajı olarak belirtilen sınırlama 23x34x 48 cm boyutlarında olmak kaydı ile 5 ve 7 kg olarak ifade edilmektedir. Kayıtlı bagaj sınırlaması ise 20 kg olarak belirtilmiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Alliance Airlines şirketinin belirlediği bagaji sınırlaması farklı rezervasyons seçeneklerine ve uçakların modellerine bağlı olarak değişmektedir. Kabin bagajı olarak belirtilen sınırlama 23x34x 48 cm boyutlarında olmak kaydı ile 5 ve 7 kg olarak ifade edilmektedir. Kayıtlı bagaj sınırlaması ise 20 kg olarak belirtilmiştir. 

Online check-in

Alliance Airlines yolcularına şu aşamada online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havaliamanından gerçekleşmektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin yolcularına Fokker 50, Fokker 70 ve Fokker 100 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir. 

Brisbane Havaalanı

Avustralya'nın bir kenti ve aynı zamanda Queensland'ın merkezi olan Brisbane’e hizmet veren bir havalimanıdır. Uçak hareketliliği bakımından Avustralya'nın üçüncü havalimanıdır. Havalimanı uçak kalkış – iniş bakımından % 88.31 oranına ulaşarak dünya çarındaki havalanlarından biridir. 2015 yılında havalimanı 21,918,357 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanının İç hatlar ve Uluslararası olmak üzere iki terminali bulunmaktadır. Havalimanına ulaşım karayolları ve demiryolları vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

daha fazla bilgi

Yemek

Havayolu şirketinin yemek hizmeti farklı rezervasyon seçenekerine bağlı olarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine okumaları adına şirketin dergisi olan ‘Alliance’ dergisini sunmaktadır.