Menüsü

Aserca Airlines

En uygun Aserca Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Aserca Airlines

Aserca Airlines

Aserca Airlines  Venezuela'nın Carabobo eyaletinin başkenti ve Venezuela'nın en büyük 3. şehri Valencia'da hizmet veren bir havayolu şirketidir. Şirket yurtiçinin yanı sıra Karayipler, Orta Amerika ve ABD'ye  olmak üzere yurtdışına seferler düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerinin belirlediği  kayıtlı bagaj sınırlaması 23 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı için izin verilen sınırlama ise 8 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Aserca Airlines müşterilerine sadece Economy sınıfından oluşan tek bir  rezervasyon seçeneği ile üstün bir hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi şu an için yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

Filo

Aserca Airlines  McDonnell Douglas MD-82 ve McDonnell Douglas MD-83 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet etmektedir.

Simón Bolívar International Havalimanı

Havalimanı 1945 yılında Venezuela’nın Vargas eyaletinde bulunan Maiquetia şehrinde kurulmuştur. Havalimanı Venezuela’nın başkenti Caracas’a 21 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı Amerika’ya, Karayiplere ve Avrupa’ya olmak üzere oldukça önemli uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı ayrıca Aeropostal Alas de Venezuela Havayolları için de merkez görevi görmekte. 2015 yılı istatistiklerine göre havalimanı yaklaşık 21 milyon civarında yolcuyu ağırlamıştır. Bu da havalimanının ne kadar yoğun bir havalimanı olduğunun en ömenli göstergesi.

Yemek

Havayolu   şirketi yolcularına orta seviyede bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Aserca Airlines  yolcuları arasında özel yardıma ihtiyacı bulunananlar için tekerlerkli sandalye, küçükşere refakatçi veya hamile kadınlar için özel asistan gibi hizmetler sunmaktadır.