Menüsü

Sundsvallsflyg

En uygun Sundsvallsflyg uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Sundsvallsflyg

Sundsvallsflyg

Sundsvallsflyg İsveç'in doğu kuşağında bulunan Sundsvall kentinde yer alan küçük bir bölgesel havayolu şirketidir. Sundsvallflyg birkaç küçük yerli havayolu içeren  Sverigeflyg şirketinin parçasıdır. 

Bagaj

Sundsvallsflyg yolcuları için belirlediği kabin bagajı limiti 50x40x25 cm boyutlarında ve 8 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj olarak ise belirlenen sınırlama toplam boyutu 158 cm olarak belirlenmiş iken, farklı destinasyona ve rezervasyon seçeneğine  göre 20 veya 30 kg olarak  belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine  Economy ve Business  sınıflarından  oluşan iki farklı  rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanında gerçekleşmektedir. 

Filo

Sundsvallsflyg  müşterilerine 1 adet 1 Saab 2000 uçağından oluşan filosu ile hizmet vermektedir. 

Sundsvall-Timrå Havaalanı

Havaalanı Sundsvall’in yaklaşık 21 km kuzeyinde ve Härnösand’ın 32 km güneyinde yer almaktadır. Havaalanı da İsveç'teki coğrafi konumu göz önünde bulundurularak Midlanda olarak bilinmektedir. Sundsvall-Timrå Norrland’ın dördüncü en yoğun ve ülkenin en yoğun 11. Havalimanıdır. 2011 yılı verilerine bakıldığında havalimanını 282,047 yolcu ziyaret etmiş iken, bunların sadece 21,555’i uluslarası uçak seferleri için havalimanını kullanmış geri kalan yolcular ise yurtiçi seferleri gerçekleştirmişlerdir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır. Genel olarak sunulan yemek hizmeti paket gıdalardan ve sıcak-soğuk içeceklerden oluşmaktadır.