Menüsü

SALSA d'Haiti

En uygun SALSA d'Haiti uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about SALSA d'Haiti

SALSA d'Haiti

Aeroflot yıllık yolcu sayısı ile Rusya’nın ulusal havayolu ve en büyük havayolu şirketidir. Şubat 1923 yılında kurulan, dünyanın en eski havayolu ve 2006 yılından beri global havayolu ittifakı SkyTeam üyesidir. 2011 yılında Aeroflot ile seyahat eden yolcu sayısı 14 milyon, Aeroflot Grubu’nun toplam yolcu sayısı ise 20 milyon üzeri olup, aynı yıl içerisinde otoriter derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından Doğu Avrupa'da en iyi taşıyıcısı ünvanını kazanmıştır. Havayolu 53 ülkede 115 noktaya düzenli sefer gerçekleştirmektedir, SkyTeam uçuş ortaklarının seferleri ile birlite bu sayı 173 ülke ve 900’den fazla destinasyona hizmet vermektedir. Aeroflot Asya ve Avrupa güzergahı üzerinde sunmuş olduğu uygun uçak bieti fiyatları ile, tercih edilen bir havayoludur, ayrıca ticari işletme merkezi olan Moskova Sheremetyevo Havaalanı uzun mesafelere seyahat edenler tarafından tercih edilen bir bağlantı noktasıdır.

Bagaj

Economy Class yolcuları, 23 kg ağırlığında ve toplam 158 cm boyutlarını aşmayan, bir adet ücretsiz kayıtlı bagaj taşıma hakkına sahiptirler. Premium Economy sınıfı yolcuları ücretsiz olarak iki adet aynı boyutlarda bagaj taşıyabilir, business yolcularının bagaj limiti- iki adet, her biri maksimum 32 kg ağırlığında ve toplam boyut 158 cm. Birinci sınıf yolcular ve düzenli yolcu programına üye olanlar, ek ayrıcalıklara sahiptirler. Ekonomi sınıfında kabin bagajının limiti 115 cm ve 10 kg’dır, ancak diğer sınıflarda bu ağırlık 15 kg kadar çıkabilmektedir. İlgili şartlar seçilen destinasyona göre değişiklik gösterebilirö bu nedenle gidilecek rotanın özel koşullarını önceden kontrol.
Devamını oku

Rezervasyon sınıfları

Aeroflot havayolundan uçak biletinizi ekonomi (Budget Econom ve Optimum Econom), premium economy (Premium Economy ve Premium Comfort) veya Business (Optimum Business ve Premium Business) sınıfından satın alabilirsiniz. Ekonomi sınıfında, uçak konforu açısından son gereksinimlere uygun olarak tasarlanmış, ergonomik k-oltuklar donatılmıştır. Koltuklar arasındaaki mesefe 76- 81 cm. Airbus A330 uçağındaki koltukların genişliği -96 cm dir. Premium Ekonomi sınıfında uçuştan önce -şampanya, portakal, elma veya domates suyu ve maden suyu gibi ikram sunulur. Uçuş saatine bağlı olarak, çocuk ve yetişkinler için kozmetik bakım paketi sunulur. Yolcunun dinlenmesi ve çalışabilmesi açısından, konforlu.
Devamını oku

Online check-in

Online check- in planlana uçuşa 24 saat kala başlamakta ve 45 dakika kalana kadar kullanılabilmektedir. İlgili hizmet sayesinde biniş kartınızın çıktısını alabilir, koltul seçiminizi yapabilirsiniz, böylece havaalanında sıra beklemek zorunda kalmazsınız.

Filo

Aeroflot havayolu filosu, genç, modern ve hızla Avrupa''da gelişenler arasındadır. Nisan 2015r itibariyle, Boeing 777, Boeing 737, Airbus A330, Airbus A321, Airbus A320, Airbus A319 ve Sukhol Superjet 100-95B olmak üzere 159 uçaktan oluşur.
Devamını oku

Sheremetyevo Havalimanı, Moskova

Sheremetyevo Uluslararası Havaalanı Rusya''nın başkenti Moskova’ya hizmet veren ve en büyük üç ( Domodedovo en büyüğü, en küçüğü ise – Vnıkovo) havalanından ikinci sırada yer almaktadır. Şehir merkazinden 29 km kuzeybatısında ve Rus ulusal havayolunun ticari işletme merkezidir. Aynı zamanda charter uçuşları düzenleyen Nordwind Havayollarınında merkezidir. . Havaalanı Nordavia ve Transaero havayollarının ikinci ticari merkezidir. Moskova Sheremetyevo havaalanı, bir terminal ile 1959 yılında açılır ve açılan ve 1980 yılında kompakt tasarımı ile tanınan Hanover Langenhagen Havaalanı modelince ikinci terminal inşa edirir. Sheremetyevo Havaalanı, iki terminal arasındaki fazla mesafesi ile.
Devamını oku

Yemekler

Economy sınıfında her ay değişmekte olan dört ayrı menu sunulmaktadır. Uçulan destinasyona, saate ve uçuş süresine bağlı olarak soğuk veya sıcak yemek/ soğuk veya sıcak öğle yemeği ikram edilir. Uçuş süresi boyunca yolculara alkollü ve alkolsüz geniş içki seçeneğini sunulmaktadır. Çoğu desitinasyona sıcak öğle yemeği ile birlikte bir bardak şarap ikram edilir. Premium economy sınıfında seçilen destinasyona, uçuş saati ve süresine göre zengin kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ikram edilir. Yemekler porselen tabaklarda, zarif çatal ve bıçaklar, keten peçeteler eşliğinde servis edilir. Business class yolcularına muazzam mutfak lezzetleri sunulur. Aeroflot kabinindeki Wi- Fi hizmeti ile.
Devamını oku

Ek hizmetler

Bazı iç hat uçuşlarında, uçaktan taxi siparişi yapılabilir. İlgili servis Moskova’dan Irkutsk, Kazan, Kaliningrad, Mineralynыe Vodы, Nizhnekamsk, Nizhniy Novgorod, Novosibirsk, Samara, St. Petersburg, Surgut, Tyumen ve Yuzhno-Sakhalinsk uçuşlarında kullanılabilmektedir.