Menü

Sundair

En uygun Sundair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Sundair

SprintAir Grubunun bir parçası olan havayolu şirketi Polonya’nın başkenti Varşova’da 2008 yılında kuruldu. Havayolu şirketi yurtiçi ve bölgesel olmak üzere tarifeli ve charer uçak seferleri düzenlemektedir. SprintAir müşterilerine ayrıca kargo hizmeti de vermektedir. Havayolu şirketinin işlevi merkezi  Varşova Frederic Chopin  Havalimanıdır.

Bagaj

Bagaj limitleri seçilen rezervasona ve destinasyona göre değişmektedir. Promo sınıfı yolcuları için belirlenen kayıtlı bagaj ağırlık limiti 8 kg, Eco ve Flex sınıfları için ise bu limit 12 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı olarak ise şirket yolcularına sınıf ayrımı yapmaksınızın 5 kg sınırlaması getirmiştir. Şirketin belirlediği bagaj limitlerinini üzerine çıkan yolcuların bagaj fazlalığına göre ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir.  

Rezervasyon sınıfı

SprintAir yolcularına Promo, Eco ve Flex olmak üzere üç ayrı tarifede rezervasyon sınıfı sunmaktadır. Rezervasyon sınıfları arasında yer alan Promo sınıfı şirket tarafından sınırılı yolcu sayısına hizmet vermektedir.  

Online check- in

SprintAir yolcuları için online check-in hizmeti sunmamaktadır. Yolcular check-in işlemlerini havalimanında yapmaktadırlar.

 

Filo

SprintAir  7 adet Saab 340A – Cargo, 3 adet Saab 340A – Quick Change, 1 adet Saab 340A – PAX ve 2 adet ATR-72F olmak üzere 13 uçak filosu ile faaliyet göstermektedir. 

Varşova Frederic Chopin Havalimanı

Havalimanı Başkenet Varşova’nın güneybatısında yer almaktadır. Polonya’nın en büyük havalimanı olan Varşova Frederic Chopin  834 hektar alana sahiptir. Havalimanı ayrıca ülkenin en yoğun havalimanı konumundadır. Günlük 300 uçak seferini ağırlayan havalmanı ülkenini havayolu trafiğinin % 40’ını oluşturur. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 11 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlamıştır. Varşova Frederic Chopin  havalimanı yolculara 2 terminali ile hizmet vermektdir.