Menüsü

Twin Jet

En uygun Twin Jet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Twin Jet

Twin Jet

Transcarga 21 Ekim 1998 yılında Venezuela’nın Başkenti  Caracas’ta kurulan bir kargo havayolu şirketidir. Şirket yurtiçine ve yurtdışına  kargo hizmeti vermektedir.  Kurulduğu günden bu yana şirket yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere taşımacılık hizmetini en yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmek adına çalışmaktadır. Simón Bolívar Uluslararası Havalimanı Transcarga için merkez görevi gömektedir. Transcarga şirketi başlıca küçük ve orta seviyedeki üreticiye hizmet vermekte olup, yurtiçi pazarından balık, karides, sebze, meyve, çiçek gibi bozulabilen ürünleri ulaştırarak onların ihracat ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bunun yanı sıra posta ve belge taşımacılığı yapmaktadır. 

Filo

Transcarga Havayolu kargo şirketi 3 adet Airbus A300-B4,  8 adet  Cessna 402B ve 4 adet Embraer 120 uçaklarından uluşmak üzere toplamda 15 filosu ile hizmet vermektedir. Şirket 18 noktaya kargo hizmeti sunmaktadır.  

Simón Bolívar International Havalimanı

Havalimanı 1945 yılında Venezuela’nın Vargas eyaletinde bulunan Maiquetia şehrinde kurulmuştur. Havalimanı Venezuela’nın başkenti Caracas’a 21 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı Amerika’ya, Karayiplere ve Avrupa’ya olmak üzere oldukça önemli uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı ayrıca Aeropostal Alas de Venezuela Havayolları için de merkez görevi görmekte. 2015 yılı istatistiklerine göre havalimanı yaklaşık 21 milyon civarında yolcuyu ağırlamıştır. Bu da havalimanının ne kadar yoğun bir havalimanı olduğunun en ömenli göstergesi.