Menüsü

TUI fly Belgium

En uygun TUI fly Belgium uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

TUI fly Belgium

Jetairfly idari merkezi Brussels Havaalanı olan bir Belçika havayolu şirketidir. Kasım 2003 yılında TUI Airlines Belgium adı altında kurulan şirket daha sonra 23 Kasım 2005 tarihinde şimdiki adı olan Jetairfly olarak değiştirildi. Havayolu şirkteti yolcularına tarifeli havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Jetairfly Akdeniz, Kızıldeniz, Karayipler, Kanarya Adaları, Cape Verde, Afrika ve Amerika Birleşik Devletlerine olmak üzere 100’ün üzerinde noktaya ulaşım sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj sınırlaması seçilen destinasyona ve rezervasyon sınıfına göre değişmektedir. Kayıtlı bagaj limitleri 15 - 30 kg aralığında değişmektedir. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına kısa ve uzun mesafelerde özel rezervasyon seçenekleri sunmaktadır. Şirketin sunduğu rezervasyon seçenekleri Economy Class, Comfort Class, Economy+ ve Premium Club olarak belirtilmiştir.

 

Online check- in

Jetairfly müşterilerine  online check-in hizmeti sunmaktadır. ABD, Cancun ve Varadero uçuşlarında online check-in hizmeti uçağın kalkmasından 24 saat önce başlayıp 1 saat kala kadar devam etmektedir. Diğer uçak seferleri için ise hizmet uçuştan 30 saat öncesinde başlamaktadır ve 1 saat kalana dek devam etmektedir. 

Filo

Jetairfly şirketi 12 adet 12 Boeings 737-800,4 adet Boeings 737-700  ve  3 adet E-Jet 190, 1 adet Boeing 767-300ER ve Boeing 787 Dreamliner uçaklarında oluşan toplam 21  filosu  ile yolcularına hizmet vermektedir.

 

Brussels South Charleroi Havaalanı

Brussels South Charleroi merkezi güney Gosselies'te bulunan uluslararası bir havalimanıdır. Havalimanı Belçika’nın başkenti Brüksele 46 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı 2015 yılında toplamda 6,956,000 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanı bir adet terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım Charleroi-South Tren istasyonu ve Havalimanı arasında olmak üzere yoğun olarak otobüsler ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra havalimamı karayolu ulaşımı için taksiler veya arabalar da kullanılmaktadır.

Yemek

Havayolu şirkteinin sunduğu yemek hizmeti seçilen destinasyona ve rezervasın seçeneğine göre değişmektedir. Jetairfly’ın sunduğu yemek menüsünde diyet, dini, vegetarian gibi farklı çeşitler yer almaktadır.