Menüsü

Braathens Regional Aviation

Advertisement

En uygun Braathens Regional Aviation uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Braathens Regional Aviation

Braathens Regional Aviation

Malmö Aviation İsveç , Malmo merezli bölgesel bir hava yolu şirketidir. Ana ticaret merkezi Stockholm- Bromma bulunmakta ve İsveçe düzenli seferler gerçekleştirmektedir. Hava yolu 11 şubat 1192 yılında CıtyAir Scandinavia şirketine satılmıştır. Yeni şirket 16 nisn 1993 yılında kurulmuş ve sahibi Wiklund Inter Trade. 1998 yılında havayolunun tüm kontrolü Norveçli havayolu Braathens şirketinde olur. Bir sonraki yılın başlarında Braathens ile Malmo Aviation birleşir. 2001 yılında hava yolu Braganza AS / Bramora ait bağımsız bir havayolu şirketi haline gelir. 
Bu Scandinavian Airlines System (SAS) tarafından Braathens şirketinden satın alınası sonucu olur. Hukuki sebeplerden dolayı Malmo Aviation bu anlaşnaya dahil değildir. 2007 yılında şirkette 500 kişi çalışmaktadır.

Bagaj

Kabin bagajı- bir adet max 8 kiloya kadar izin verilmektedir.
Kayıtlı bagaj- şeçilen rotaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Bilet fiyatına dahil genel bagaj sınırlaması:
Yıllık/ altı aylık veya sezonluk kart sahipleri- 50 kg
Şirket bileti- 50 kg
Business class- 30kg
Düzenli tarifeli bilet- 20 kg
Ekonomi calss- 20 kg

Rezervasyon sınıfları

Malmo Aviation şirketi yolcularına iki farklı rezervasyon sınıfı sunmaktadır - economy ve business.

Online check-in

Malmo Aviation havayolunun online check- in hizmeti de bulunmakatdır. İlgili himeti planlanan uçuş saatine 24 kalana kadar kullanılabilmektedir.

Filo

Şirket filosunda toplam 9 adet AVRO RJ 100 modeli uçak bulunmaktadır.

Stokolm, İsveç - Bromma

Bromma Stockholm Havaalanı, Stockholm şehrinden yaklaşık 7 km Kuzeybatısında yer almaktadır. Bölgedeki dieğer havaalanlarına nazaran (Arlanda, Skavsta ve Västerås) şehir merkezine en yakın olanı olarak ta bilinir. Bromma Havaalanı  İsveç’in beşinci en büyük havaalanı konumundadır ve 2008 yolcu trafiği ile üçüncü sırada yer almaktadır.

Yemekler

Malmo Aviation şirketi tüm uçuşlarında yiyecek ve içecek ikramı bulunmaktadır. Sunulan yiyecek seçenekleri seyahat edilen rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre değişiklik gösterebilmektedir.