Menüsü

Avies

Advertisement

En uygun Avies uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Avies

Avies

Avies Havayolları, 1991 yılında Estonya’nın başkenti olan Tallinn şehrinde kurulmuştur. Avies şirketi Estonya iç hatlar ve İsveç Stockholm’e düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Estonya ve İsveç ülkelerinde toplamda 4 farklı noktaya ulaşım imkanı sunmaktadır.

Bagaj

El Bagajı: 1 parça, maksimum 5 kg ve 61 x 43 x 25 cm boyutlarında ki bagajlar kabine kabul edilmektedir.

Check-in Bagajı: 1 parça ve maksimum 15 kg ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Havayollarının tüm uçuşlarda sadece Ekonomi sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Avies şirketi online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

2016 yılı itibariyle Bombardier Learjet 31A, Bombardier Learjet 55C, Bombardier Learjet 60, BAe Jetstream 31, BAe Jetstream 32, Hawker Beechcraft 750 ve Let L-410 Turbolet model uçaklarıyla toplamda 11 uçalık filosu bulunmaktadır.

Lennart Meri Tallinn Havalimanı

Tallinn Havaalanı 1931 yılında Estonya’nın başkenti olan Tallinn şehrinde kurulmuştur. Tallinn şehir merkezine uzaklığı 5 km’dir. Havalimanında hizmet veren 17 farklı havayolu şirketi Avrupa ve Asya da bulunan 15 farklı ülke, 70 den fazla noktaya sürekli olarak uçuşlar düzenlemektedir.2016 yılında 2.4 milyon yolcu tarafından kullanılmıştır. Havalimanında döviz bürosu, Wi-Fi, bankamatikler, çocuk odası, ilk yardım kabini, restoranlar, eczane, kütüphane kafeteryalar, lounge salonları, alış veriş mağazası ve duty-free mağazaları hizmet vermektedir.

Yemek

Avies Havayolları uçuşlarında yiyecek ve içecek servisi bulunmamaktadır.