Menüsü

USA 3000 Airlines

En uygun USA 3000 Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about USA 3000 Airlines

USA 3000 Airlines

2001 yılında kurulan USA3000 Airlines tarifeli ve charter uçak seferleri düzenleyen bir Pensilvanya havayolu şirletidir. Havayolu şirketi 30 Ocak 2012 yılında faaliyetlerini durudurmuştur. Havayolu şirleti faaliyette olduğu dönem içerisinde çok fazla noktaya ulaşım sağlamamakla birlikte, son dönemlerinde sadece 2 noktaya havayolu ulaşımı sağlamıştır.  

Bagaj

Havayolu şirketi yolcuları için belirlediği bagaj limitleri hakkında bilgiyi müşterilerine rezervasyon esnasında sunmuştur. 

Rezervasyon sınıfı

USA3000 müşterilerine tek sınıftan oluşan bir rezervasyon ile hizmet sunmuştur. Tek sınıf olmasına rağmen havayolu şirketi müşterilerine kaliteli hizmet verme çabası içinde olmuştur.  

Online check- in

USA3000 Airlines faaliyette olduğu dönem içinde müşterilerine online check-in hizmeti sunmamıştır. Havayolu şirketi check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır. 

Filo

Havayolu şirketinin filosu 2 adet Airbus A320-200 uçaklarından oluşmuştur.  USA3000 Airlines hizmet verdiği dönem içinde bu iki uçağı ile yolcularının havayolu ulaşımını sağlamıştır.

Chicago O'Hare Uluslararası Havalimanı

ABD'nin Illinois eyaletinin Chicago şehrinde yer alan uluslararası havalimanı oldukça işlek bir havalimanıdır. Yıl içerisinde gerçekleştirilen uçak iniş-kalkış sayıları baz alındığında; O'Hare, 2015 yılında 875,136 uçak iniş-kalkış sayısı ile bu alanda Dünyanın en işlek havalimanı konumundadır. Ayrıca aynı yıl içerisinde ağırladığı toplam 76,949,336 yolcu ile bu alanda Dünyanın en işlek havalimanları arasında yer almayı başarmıştır. Havalimanı 5 terminali ile yolculara hizmet vermektedir. Havayolunu ulaşım seçenekleri fazladır. Havayoluna gitmek isteyen yolcular ister tren veya  metro, ister otobüs veya taksiler vasıtası ile bunu yapabilmektedirler.