Menüsü

Hex'Air

En uygun Hex'Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Hex'Air

Hex'Air

Hex'Air Fransa’da faaliyet gösteren bir bölgesel havayolu şirketidir. Le Puy-en-Velay merkezli Hex'Air 1991 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi Fransa’nın güneyinde Le Puy – Paris hattına terifeli havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Hex'Air  şirketinin kabin bagajı  limitleri olarak müşterilerine belirlediği sınırlama 55 cm x 35 cm x 25 cm boyurtlarında olmak kaydı ile 1 adet ve 10 kg ağırlık olarak belirtilmiştir. Kayıtlı bagaj limiti olarak müşterilere izin verilen sınırlama 23 kg olmak üzere 1 veya 2 bagaj götürebilmektedirler. 

Rezervasyon sınıfı

Hex'Air müşterilerine sadece Ekonomi sınıftan oluşan tek rezervasyon ile hizmet sunmaktadır.

Online check- in

Havayolu şirketinin check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin filosu 2 adet Beechcraft 1900D ve 1 adet Embraer ERJ 135 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir.  

Paris-Orly Havalimanı

Orly Havalimanı Fransa'nın başkenti Paris'e yakın Orly bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdır. Havalimanı toplam yolcu sayısı bakımından Charles de Gaulle Havalimanı'nın ardından Fransa'nın ikinci büyük havalimanı iken, iç hat uçuşlar baz alındığında Fransa'nın en işlek havalimanı konumundadır.Orly havalimanında başta Avrupa şehirleri olmak üzere; Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Karayip Adaları şehirlerine uçuşlar bulunmaktadır. 28 274 154 yılı verilerine bakıldığında havalimanını 28 274 154 yolcu kullanmıştır. Havalimanı Güney ve Batı terminalleri ile yolculara hizmet etmektedir. Havalimanına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile gerçekleşmektedir. 

Ek hizmetler

Havayolu şirketinin müşterilerine yanlarında kedi ve köpek olmak kaydı ile evcil hayvanlarını da yanlarında götürebimek imkanı sağlamaktadır. Havayolu şirketinin bü hizmetinden faydalanmak isteyen yolcuların belirlenen kriterleri yerine getirmeleri gerekmektedir.