Menüsü

AtlasGlobal Ukraine

Advertisement

En uygun AtlasGlobal Ukraine uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about AtlasGlobal Ukraine

AtlasGlobal Ukraine

AtlasGlobal Ukraine, Ukrayna'nın batısında yer alan şehir olan Lviv merkezli bir havayolu şirketidir. 2013 yılında kurulmuş olan şirket havacılık sektöründe henüz yeni olmakla birlikte  yurtiçine uçak seferleri düzenlemekte olup, yurtdışı seferlerini ise Türkiye'ye düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerinin belirlediği  bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına ve farklı destinasyonlara bağlı olarak değişmektedir. Kabin bagajı limiti Economy sınıfı yolcuları için 25cm x 45cm x 56cm boyutlarıda, 1 adet ve 8 kg olarak belirlenmiş iken, Business sınıfı yolcuları için ise 2 adet ve toplamda 16 kg olarak belirlenmiştir. Kayıtlı bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına göre 20 ile 40 kg arasında değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

AtlasGlobal Ukraine yolcularına Economy ve Business sınıflarından oluşan iki farklı rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır.  Online check-in işlemleri uçağın kalkışına 48 saat kaladan 1,5 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

AtlasGlobal Ukraine şu aşamada 3 adet Airbus A320-200 uçağından oluşan bir filoya sahiptir.

Lviv Danylo Halytskyi Uluslararası Havaalanı

Lviv Danylo Halytskyi Havaalanı  Lviv'de bulunan uluslararası bir havalimanıdır. Havaalanı, Lviv'in merkezine 6 kilometre (3.7 mil) mesafede yer almaktadır. Havaalanının (1 ve A) olarak adlandırılmış iki terminali bulunmaktadır. Yalnız sadece 2012 yılında hizete açılan Terminal A çalışmaktadır. Havalimanı yolcu trafiği bakımından yoğun olmamaklar birlikyte 2016 yılında 738 bin yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım araçları ağırlıklı olarak otobüs, troleybüs ve taksidir.

Yemek

AtlasGlobal Ukraine  yolcularına rezervasyon sınıflarına ve destinasyona göre belirlenmiş bir yemek menüsü sunmaktadır. Yolcular ayrıca uçağın kalkış saatinden 54 saat ile 48 saat öncesi arası özel yemek siparisi verebilmektedirler.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi özürlü yolcular için özel bir hizmet sunmaktadır. Bu yolcuların rahat bir yolculuk geçirebilmeleri adına onlara gereken kolaylıklar sağlanmaktadır.