Menüsü

UTair Aviation

Advertisement

En uygun UTair Aviation uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about UTair Aviation

UTair Aviation

UTair Havacılık Havayolları, nispeten uzun bir süre önce 1967'de kuruldu. Çoğu zaman iç hat uçuşları yapan bir Rus taşıyıcısı olup aynı zamanda uluslararası taşımacılık da yapmaktadır. Düşük maliyetli uçuşlar gerçekleştiren UTair Havacılık havayolları, bir helikopter iniş alanına da sahiptir. Helikopter alanı, Rusya'nın Sibirya Kapısı olarak bilinen Khanty-Mansisk şehrinde bulunmaktadır. Şehir Sibirya'da bulunuyor ve aynı adı taşıyan kendi havaalanına sahiptir. UTair Havacılık Havayolları, Birleşmiş Milletler'in faaliyetlerinde bulunan aktif bir taşıyıcıdır. Rusya’da iç hatlar olmak üzere, Doğu ve orta Avrupa’ya uçuşlar gerçekleştirmektedir. IATA kodu UT'dir.

UTair Havacılık - bagaj ağırlığı ve boyutlar

UTair Havacılık Havayolları ile seyahat ederken, el bagajı ve kayıtlı bagaj getirebilirsiniz. El ve kayıtlı bagajın ağırlığı, düşük maliyetli UTair Havacılık havayollarıyla uçtuğunuz sınıfa göre farklılık göstermektedir. Ekonomi sınıfında el bagajı için izin verilen ağırlık max. 5 kg'a kadar olup boyutları ise 40 × 30 × 20 cm'dir. Business Class yolcuları için el bagajı, max. 10 kg'a kadar ve 55 × 40 × 25 cm boyutlarında olmalıdır. Kayıtlı bagajı hatırlayalım. Ekonomi sınıfında 20 kg'a kadar izin verilirken, Business Class için 30 kg'a kadar iki parçaya izin verilir. UTair Aviation ile seyahat ederken el bagajınızda neler getirebilirsiniz? Kozmetik ürünlerini 100 ml'lik şişelere koymanız gerektiğini unutmamalısınız. Daha büyük boyutlardaki kozmetik ürünlerini kabine getiremezsiniz. Keskin nesneler, vücut traş makineleri veya tırnak törpülerinin paketlenmesine ve kabine getirilmesine izin verilmez.

UTair Havacılık hangi rezervasyon sınıflarını sunuyor?

Bu hatta 3 farklı rezervasyon sınıfı var! İki çeşit Ekonomi sınıfı ve Business Class. UTair Aviation'dan ekonomi sınıfı için uçak bileti satın alarak uçakta ucuz bir yemek bulabilirsiniz, ancak bunun için ödeme yapmanız gerekir. Avrupa'ya seyahat (uzun süreli uçuşlar) eden yolcular Business Class veya Konfor sınıfından yararlanabilirler. Business class'ta, ücretsiz yemek yiyebilir ve birçok servisten yararlanabilirsiniz (ör. ücretsiz mendiller, tarak, battaniyeler, yastıklar, vs.). Birinci sınıf uçuş bagajları da öncelikli olarak teslim alınmaktadır. Düşük maliyetli UTair Havacılık havayolları, ile seyahat ederken Business Class’dan biraz daha düşük standartlar sunan, ancak yine de Ekonomi sınıfından daha yüksek olan Konfor sınıfından yararlanma olanağı sunmaktadır. Uçuş sırasında ücretsiz bir yemek yiyebilir ve geniş koltukların keyfini çıkarabilirsiniz.

UTair Havacılık çevrimiçi check-in imkanı sunuyor mu?

Çoğu havayolu şirketi gibi, UTair Aviation da online check-in seçeneği sunuyor. Ancak, hangi uçuşların bu servisten yararlanabildiğini kontrol edin. Bu tür check-in işlemlerinin avantajları nelerdir? En önemli ve büyük artısı, havaalanına çok erken gitmeniz gerekmemektedir, çünkü tek yapmanız gereken hemen uçuş salonuna gitmek. Bu size çok zaman kazandırır. Konfor ve rahatlık için bunu yapmaya değer. UTair Aviation'da online check-in hizmeti uçuştan en erken 24 saat önce veya en geç 2 saat öncesine kadardır. Uçuş saatinizi mutlaka takip etmeli ve zamanında biniş kapısında olmalısınız, aksi takdirde uçuğa giriş yapamazsınız.

UTair Aviation filosunda hangi uçaklar var?

UTair Havacılık havayolları oldukça “büyük” bir taşıyıcıdır ve filosunda çok sayıda uçak yer almaktadır. UTair Havacılık filosu, Boeings ve ATR'leri içeren yaklaşık 70 farklı araçtan meydana gelmektedir. Tüm uçaklar her yıl düzenli servis ve denetime tabi tutulur ve güvenlik için kontrol edilir. Kullanım için uygun değilse, yenileri ile değiştirilirler.

UTair Havacılık Merkezi - Port Tyumen

Düşük maliyetli havayolu UTair Aviation'ın ana havaalanı Tyumen havaalanıdır. Bu büyük havaalanı Tyumen şehir merkezine yaklaşık 13 km uzaklıktadır. Toplu taşıma, taksi veya kiralık araba ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Havalimanı boyunca çok çeşitli gastronomik alanları kullanabilirsiniz - kafeler, restoranlar, vb. Havaalanında bulunan çeşitli dükkanlar, sevdikleriniz için hediyeler almanızı sağlar, ayrıca bir duty-free de vardır.

UTair Aviation'da ek hizmetler

UTair Havacılık havayolları bir sadakat programına sahiptir. Puan toplayarak, birçok avantajdan yararlanabilirsiniz (Business Class uçuşu, uçakta ücretsiz yemek vb.). Düşük maliyetli havayolları UTair Aviation ile seyahat ederken, charter uçuşu da kiralayabilirsiniz.