Menüsü

Aeropostal Alas de Venezuela

En uygun Aeropostal Alas de Venezuela uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Aeropostal Alas de Venezuela

Aeropostal Alas de Venezuela havayolu şirketi 3 Temmuz 1929 yılında Güney Amerika ülkesi olan Venezuela’da kuruldu. Şirket yurtiçi ve yurdışına havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Şirket yurtdışı seferlerini Karayiplere yapmaktadır . Taşıyıcının toplamda 11 ulaşım noktası bulunmaktadır. Aeropostal Alas de Venezuela Havayollarının merkezi Simón Bolívar International Havalimanıdır. Şirket uçak seferlerinin yanı sıra kargo hizmeti de vermektdir. Havaloyu şirketi müşterilerine üst seviye hizmet vermeyi, yolcuları zamanında uçuş noktalarına ulaştırmayı, müşterilerine konforlu bir yolculuk sunmayı ve ekonomik uçuşlar sunmak adına çalışmaktadır

Bagaj

Şirket yolcularına kayıtlı ve kabin bagajı olarak belirli bir sınırlama getirmişir.Yolcular kayıltı bagaj olarak 1 adet olmak üzere 23 kilo, kabin bagajı  olarak ise  1 adet olmak üzere 8 kg gibi bir bagaj limitine tabii tutulmaktalar. 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine tek tarifeli rezervasyon imkanın sunmaktadır. Buna rağen şirket yolcularına en üstün hizmeti vermek adına gereken itinayı göstermektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online Check-in hizmeti sağlayamamaktadır. Yolcuları check-in işlemlerini havaalanlarında yaptırmak durumundadır. Yolcuların check-in işlermleri iç hatlarda uçuşa 1 saat 30 dakika kala, yurtdışı seferlerinde ise 4 saat kala yapılmaktadır. 

Filo

Havayolu  filosu  McDonnell Douglas DC – 9 – 50,  McDonnell Douglas MD-82 ve McDonnell Douglas MD-83 uçaklarından oluşmaktadır. Şirketin toplam sayısı 8 uçak filosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.  

Simón Bolívar International Havalimanı

Havalimanı 1945 yılında Venezuela’nın Vargas eyaletinde bulunan Maiquetia şehrinde kurulmuştur. Havalimanı Venezuela’nın başkenti Caracas’a 21 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı Amerika’ya, Karayiplere ve Avrupa’ya olmak üzere oldukça önemli uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı ayrıca Aeropostal Alas de Venezuela Havayolları için de merkez görevi görmekte. 2015 yılı istatistiklerine göre havalimanı yaklaşık 21 milyon civarında yolcuyu ağırlamıştır. Bu da havalimanının ne kadar yoğun bir havalimanı olduğunun en ömenli göstergesi. 

Ek hizmetler

Taşıyıcının Pasajero adı altında dergisi bulunmaktadır. Yolcular seyahatleri sırasında yararlı bilgiler okuyabilir ve son haberler hakkında bilgi alabilirler.