Menüsü

Aeromar

Advertisement

En uygun Aeromar uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Aeromar

Aeromar

Aeromar Havayolları, 1987 yılında Meksika’nın Toluca havalimanında kurulmuştur. 1988 yılında ise genel merkezini başkentte bulunan Mexico City Havaalanına taşımıştır. Şirket Meksika ve Amerika ülkelerinde ki 27 farklı noktaya sürekli olarak uçuşlar düzenlemekte olup, günlük yaklaşık olarak 100 uçuş gerçekleştirmektedir. 2016 yılında 14 milyon yolcuya hizmet vermiştir.

Bagaj

El Bagajı: 1 parça ve maksimum 10 kg ağırlığında ki bagajlar, el bagajları olarak kabine kabul edilmektedir.

Check-in Bagajı: 1 parça ve maksimum iç hat 25 kg ve dış hat 23 kg ağırlığında ki bagajlar, check-in bagajları olarak kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business Class ve Ekonomi Class olmak üzere 2 çeşit rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuştan 24 saat öncesinden 2 öncesine kadar aktif olarak hizmet vermektedir. 

Filo

2016 yılı itibariyle ATR 42 ve ATR 72 600 model uçaklarıyla toplamda 16 uçaklık filosu bulunmaktadır.

Mexico City Uluslararası Havaalanı

Mexico City Havalimanı, 1943 yılında Meksika’da kurulmuştur. Havalimanın, Mexico şehir merkezine uzaklığı 9 km uzaklıktadır. Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika bölgelerinde ki 52 iç hat 50 dış hat olarak toplamda 102 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. 2016 yılında 39 milyon yolcuya hizmet verilmiştir. Latin Amerika’nın en büyük 3. havalimanıdır. Havalimanında verilen hizmetler; Wi-Fi, alış veriş mağazaları, restoranlar, duty-free, kafeteryalar, araba kiralama, lounge salonları, döviz büroları hizmet vermektedir.

Yemek

Uçuş esnasında yolculara soğuk ve sıcak içecekler ücretsiz olarak servis edilmektedir. Atıştırmalık veya sandviç türü yiyecek servisi için ücret talep edilmektedir.

Ek hizmetler

MileagePlus programı aktif olup program aracılığı ile yolcular uçuş yaptıkça mil kazanmaktadır. Üyelik gerekmektedir.