Menüsü

Virgin America

En uygun Virgin America uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Virgin America

Virgin America

Virgin America 2004 yılında kurulmuş ve 2007 yılında faaliyete geçmiş olan bir  Amerikan havayolu şirketidir.  Virgin America düşük maaliyete yüksek kalitede hizmet sunmayı hedef edinmiş bir şekilde hizmet vermektedir. Havayolu şirketi yurtiçi seferleri ile birlikte Meksika'ya da seferler düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin müşterilerine kabin bagajı sınırlaması olarak 7 kg ağırlık belirlemişken, kayıtlı bagaj limitini ise 23 kg olarak belirlemiştir.

Rezervasyon sınıfları

Virgin America müşterilerine Main Cabin  ve First class sınıflarından oluşan iki farkı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in işlemleri uçağın kalkışından 24 saat öncesi ile 1 saat kala olan zaman zarfı içinde yapılmaktadır.

Filo

Virgin America uçak seferlerini Airbus A319-100 ve Airbus A320-200 model uçaklarından oluşan filosu ile sağlamaktadır.

Los Angeles Uluslararası Havalimanı

Los Angeles Havalimanı ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan  Los Angeles şehrinde yer alan uluslararası halalimanıdır. Los Angeles Havalimanı 1928 yılında kurulmuştur.  2014 yılı verilerine göre  toplam 70,622,212 yolcuya hizmet vererek ABD'nin en işlek 2., Dünyanın ise en işlek 5. havalimanı olmuştur. Aynı yıl havalimanında 700 bine yakın uçak seferi gerçekleşmiştir. Havalanı sadece Dünyan’ın en işlek havalimanlarından biri değil, ayrıca en büyük havalimanlarından bir tanesidir. Havaliamanı yolcularına 9 terminali ile hizmet vermektedir. Havalimanı ayrıca Sky West havayolu şirketinin merkez havalimanlarından bir tanesidir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine genel olarak paket gıdalardan ve sıcak-soğuk içeceklerden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Virgin America yolcularına uçakta bireysel olarak video izlemek, Tv izlemek ve müzik dinlemek adına dokunmatık bir ekran sunmaktadır. Yolcular için şirket ayrıca internet erişimi ve elektronik cihazlarını şarj etme olanağı sunmaktadır.