Menü

Wizz Air UK

En uygun Wizz Air UK uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

Wizz Air UK

Air Bagan  Myanmar'in en büyük kenti ve eski başkenti Yango’a yakın Bahan  merkezli bir havayolu şirketidir. Air Bagan 2004 yılında kurulmuştur ve 15 Kasım 2004 yılında ilk uçuşlarını gerçekleştirmiştir.  Air Bagan havayolu şirketi hem yurtiçi, hem de Tayland’a olmak üzere toplamda 20 destinasyona tarifeli havayolu hizmeti sunmaktadır. Havayolu şireti Myanmar'ın ilk özel haayolu şirketi ve aynı zamanda ulusal havayolu şirketidir. 

Bagaj

Air Bagan tarafından belirlenen bagaj limitleri seçilen destinasyona gore değişiklik göstermektedir.

 

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi yolcularına tek tarifeli rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir. 

Online check- in

Air Bagan yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Yolcularına check-in işlemleri sadece havalimanında yapılmaktadır.

 

Filo

Havayolu şirketi 3 adet ATR-72 ve 1 adet ATR-42 uçaklarından oluşmak üzere toplamda 4 adet filosun ile müşterilerine havayolu hizmeti sunmaktadır. 

Yangon Uluslararası Havalimanı

Yangon Uluslararasın Havalimanı Myanmar’ın en büyük ve en işlek   havalimanıdır. Havalimanı Yangon’a 15 km mesafedeki Mingaladon’da yer almaktadır. Havalimanı Güney Asya’nın en iyi ve en modern havalimanı olarak kabul edilmektedir. Havaliımanı her yıl yaklaşık 3 milyon civarı yolcuyu ağırlamaktadır. Ancak 2014 yılında havalimanının ağırladığı yolcu sayısı 4 milyona ulaşmıştır. Havalimanı iki terminal ile yolculara hizmet vermektedir.