Menüsü

World Atlantic Airlines

En uygun World Atlantic Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster

World Atlantic Airlines

1970 yılında kurulan Aeroperlas Panama Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehri Panama City merkezli bölgesel bir havayolu şirketidir. Aeroperlas ülkenini üçüncü büyük hayavolu şirketi olma ünvanını elde etmiştir. Havayolu şirketi günlük 50’nin üzerinde tarifeli yurtiçi seferleri düzenlemekte ve 15 noktaya havayolu ulaşımı sağlamıştır. 29 Şubat 2012 tarihinde, Aeroperlas mali sorunlar nedeniyle faaliyetlerini durdurmak durumunda kalmıştır. 

Bagaj

Bagaj sınırlamaları seçilen destinasyona göre değişiklik göstermektedir.

Rezervasyon sınıfı

Havayolu şirketi müşterilerine tek tarifeli rezervasyon imkanı sunmaktadır. Tek rezervasyon seçeneği ile şirket yolcularına eşit şartlarda üstün hizmeti vermeyi hedeflemektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamıştır. Check-in işlemleri havalimanında yapılmıştır.  

Filo

Havayolu şirketi faaliyette olduğu dönem içerisinde 2 adet ATR-42 ve 2 adet Cessna 208 Caravan uçakları ile havayolu ulaşımı sağlamıştır. 

"Marcos A. Gelabert" Uluslararası Havalimanı

Havalımanı Panama Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehri Panama City’ye hizmet etmektedir. Havalimanı Panama City şehir merkezinin 1,5 km batısındaki eski Albrook Hava Kuvvetleri İstasyonunda  bulunmaktadır. 1999 yılına kadar havalimanı Paitilla bölgesinde faaliyet göstermiş daha sonra ise Albrook’ta faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonra havalimanı Marcos A. Gelabert olarak değiştirilmiştir. Havalimanına ulaşım genellikle karayolundan gerçekleşmektedir.