Menüsü

Cityjet

Advertisement

En uygun Cityjet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

Get to know more about Cityjet

Cityjet

Cityjet 1992 yılında kurulmuş olan ve merkezi İrlanda'nı Swords  şehride bulunan bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi yurtiçine başta olmak üzere  Belçike, İzlanda, Fransa, İtalya, Hollanda ve İngiltere'ye olmak üzere tarifeli ve charter uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kabin bagajı boyutunu farklı uçak modellerine göre değişmekte birlikte 12 kg ağırlıkta olacak şekilde belirlemiştir. Kayıtlı bagaj için ise belirlenen sınırlama farklı rezervasyon sınıflarına göre 1 veya 2 adet olmak kaydı ile 23 kg ağırlık limiti getirmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

CityJet yolcularına CITYFLEX, CITYVALUE ve CITYPREMIUM sınıfından oluşan ayrı rezervasyon seçenekleri ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in işlemleri uçağın kalışına 30 saat kala ile 1 saat kala olan süre boyunca hizmet vermektedir.

Filo

CityJet şirketi Avro RJ85, Bombardier CRJ900 ve Sukhoi Superjet 100 uçaklarından oluşan toplamda 32 adet filosu ile havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına   yolculukları esnasında ücretsiz aperitifler ve içecekler sunmaktadır. 

Ek Hizmetler

CityJet yolcularına uçakta kendi elektronik cihazlarını kullanmaları konusunda imkanlar sağlamaktadır.