Menüsü

SunExpress Deutschland

En uygun SunExpress Deutschland uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

SunExpress Deutschland

SunExpress Deutschland (Almanya), 8 Haziran 2011 yılında Almanya’nın Frankurt şehrinde SunExpress havayollarının yan kuruluşu olarak kurulmuştur. Merkezi Frankurt havalimanında bulunmaktadır. SunExpress Deutschland havayolları, Türk Hava Yolları ve Lufthansa şirketleriyle beraber bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Şubat 2015 tarihinde Lufthansa şirketi, Eurowings havayollarının operatörlüğünü SunExpress Deutschland havayollarına verdiğini açıklamıştır. Havayolları dünya üzerindeki 20 farklı ülkeye ve 50 den fazla noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Bagaj

Uluslararası Uçuşlar

Uçuş planınıza ve tarifenize göre 20 kg dan 40 kg arasında check- in bagaj hakkı sunulmaktadır.

Türkiye içi uçuşlar

Uçuş planınıza ve tarifenize göre 15 kg dan 25 kg arasında check- in bagaj hakkı sunulmaktadır.

El bagajı

Tüm uçuşlarda el bagajı, 1 parça, maksimum 6 kg ağırlığında ve maksimum 55 x 40 x 20 cm ebatlarında olmak zorundadır.
 

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

SunExpress Deutschland, Business ve Ekonomi olmak üzere 2 çeşit uçuş sınıfı sunmaktadır.

Online check-in

SunExpress Deutschland havayolları yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Yolcular uçuş saatinden 24 saat öncesinden başlayarak uçuştan 6 saat öncesine kadar online check- in işlemlerini gerçekleştirebilirler

Filo

2016 Ağustos ayı itibariyle 6 adet Airbus A330-200 ve 15 adet Boeing 737-800 model uçakları ile toplamda 21 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Frankfurt Havalimanı

Frankfurt Havalimanı, 16 Kasım 1909 yılında Almanya’nın Frankfurt şehrinde askeri uçuşlar için kurulmuştur. Frankfurt şehir merkezinden uzaklığı 12 km dir. Havaalanında, 106 havayolu şirketi 275 destinasyon ve 111 ülkeye uçuş hizmeti vermektedir. 2 ana terminal bulunan havalimanında günlük yaklaşık olarak 1,365 uçuş gerçekleştirmektedir ve Avrupa’nın en çok kullanılan 4. havalimanıdır. Havaalanında oteller, wi-fi, duty-free, teras, bankamatik ve döviz büroları, restoran, kafeterya, alış veriş mağazaları hizmet vermektedir.

Yemek

SunExpress Deutschland havayolları, uçuşunuz sırasında menüden seçebileceğiniz sıcak ve soğuk içecekler, alkol, atıştırmalık, sandviç ve ana yemek hizmetini ücret karşılığı sunmaktadır.