Menüsü

Air Sunshine

En uygun Air Sunshine uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Air Sunshine

Air Sunshine

Air Sunshine ABD merkezli bir havayolu şirketidir. 1982 yılında kurulan havayolu şirketi San Juan, Vieques, Porto Riko, Anguilla, Dominika, Sint Maarten, Nevis, Britanya ve ABD Virgin Adalarına tarifeli hizmet vermektedir. Air Sunshine 10 ayrı destinasyona havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Bagaj sınırılamaları seçilen destinasyona göre değişiklik göstermektedir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine eşit şartlarda en güzel hizmeti sunmak adına tek tarifeli rezervasyon seçeneği ile faaliyetini sürdürmektedir. 

Online check- in

Havayolu şirketi mevcut zaman diliminde müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. Birçok havayolu şirketinin uygulamaya koyduğu bi hizmetin Air Sunshine tarafından ilerleyen dönemlerde hizmete sunulması beklenmektedir.

Filo

Air Sunshine  kısıtlı bir uçak filosuna sahiptir. Şirket 1 adet Beech 1900 ve 2 adet Saab 340A uçaklerı ile müşterilerine havayolu hizmeti sunmaktadır. 

Luis Muñoz Marín Uluslararası Havalimanı

Isla Verde olarak da bilinen havalimanı  sivillerin ve askerlerin ortak olarak kullandığı bir havalimanıdır. Karayipler bölgesinin en işlek havalimanıdır. Son olarak 2012 yılı verilerine bakıldığında havalimanının 8,448,172 yolcuyu ağırladığı gözlenmektedir. 2008 yılında yeni Terminal A’nın inşaatına başlanmış ve 6 Haziran 2012 tarihinde hizmete açılmıştır. Yeni terminal projesi için 400  milyon dolara harcanmıştır. Havalimanı şu anda A,B ve C terminalleri ile hizmet vermektedir. Havalyolu şirletine ulaşım çoğunlukla taksi ve otobüsler tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek menüsünden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.