Menüsü

Polet Airlines

En uygun Polet Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Polet Airlines

Polet Airlines

Polet Airlines Rusya'nın Merkez Rusya Federal Bölgesi'nde Don Nehri'nin kıyısında bulunan Voronej şehri merkezli bir havayolu şirketidir. Polet Airlines dünya çapında bir kargo ve yurtiçi charter yolcu taşımacılığı hizmetleri veren bir havayolu şirketidir. Şu anda, Polet Airlines ağır yük taşımacılığı bakımından üst düzey hizmet veren ve bu noktada en üstün şirketlerine başından gelmenin haklı gururuna sahiptir. Havayolu şirketi yolcu taşımacılığına 2003 yılında başlamıştır. 

Bagaj

Bagaj sınırlamalarıseçilen destinasyona göre değişiklik göstermektedir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine eşit şartlarda en güzel hizmeti sunmak adına tek tarifeli rezervasyon seçeneği ile faaliyet göstermktedir.  

Online check- in

Havayolu şirketi yolcularına online check-in hizmetinden yoksun bir şekilde en güzel hizmeti sunmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir. 

Filo

Polet Airlines yolcularını Antonov An-148, Saab 340B, Saab 2000, BAE-125-800 ve Tupolev Tu-134A uçaklarından oluşan filosu ile taşımaktadır. Şirketin yolcu uçaklarının toplam sayısı 18 olarak belirtilmiştir. Şirket kargo hizmetini ise Antonov An-30A, Antonov An-124-100, Ilyushin Il-76TD ve Ilyushin Il-96T uçakları ile vermektedir. Şiirketin kargo filosunun sayısı ise 10 olarak ifade edilmiştir.  

Voronezh Uluslararası Havalimanı

Havalimanı Voronezh’in 11 km kuzeyinde yer almaktadır. Havalimanı Voronezh şehrine , Lipetsk, Tambov, Oryol, Belgorod ve Kursk bölgelerine hizmet vermektedir. Havalimanı Polet Airlines’ın yolcu uçakları için kullandığı merkezi bir havalimanıdır. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet sunmaktadır. Havalimanı yolcu trafığı bakımından hiç yoğun olmayan bir havalimanıdır. Havalimanı yıllık 500 bin civarında yolcuyu ağırlamaktadır.