Menüsü

Great Lakes Aviation

En uygun Great Lakes Aviation uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Get to know more about Great Lakes Aviation

Great Lakes Aviation

Great Lakes Aviation yerel tarifeli ve charter hizmetlerini yürüten bir Amerikan bölgesel havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 5 Nisan 1977 yılında kurulmuştur.  Merkezi ABD'nin Wyoming eyaletinin başkenti Cheyenne'de bulunmaktadır. Şirket yurtiçine olmak üzere 11 farklı noktaya uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi müşterilerine kayıtlı en fazla 2 adet ve her biri en fazla 23 kg olacak şekilde kayıtlı bagaj sınırlaması getirmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Great Lakes Aviation müşterilerine tek bir rezervasyon sınıfından oluşan  bir hizmet vermektedir. 

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine online check-in hizmeti sunmamakta olup, check-in işlemleri havalimanında yapılmaktadır. 

Filo

Great Lakes Aviation  Embraer EMB 120 Brasilia, Beechcraft Beech 1900D Airliner ve Beechcraft Beech 1900D Airliner 9 Seat uçaklarından oluşmakta olan filosu ile hizmet sağlamaktadır.

Denver Uluslararası Havalimanı

Denver Havalimanı ABD'nin Colorado eyaletinin Denver şehrine hizmet veren uluslararası havalimanıdır. ABD'nin ve Dünyanın en işlek havalimanları arasında yer alan Denver Uluslararası Havalimanı, 2014 yılında toplam 53,472,514 yolcuya hizmet vermiştir. Toplam yüzölçümünün bakimindan  Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük havaalanı iken, yolcu trafiği bakımından ise 6. Sırada yer almaktadır. Havalimanından günlük 140 ülkeye olmak üzere 400’e yakına uçak kalkmaktadır. Havalimanı A,B,C,D ve E terminalleri ile hizmet vermektedir. Havalimamına ulaşım ağılıklı olarak karayolundan ve demiryolları vasıtaları aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek menüsünden oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır.