Menüsü

Otele giriş kayıt işlemi

Otele giriş kayıt işlemi

Otele varıldığında ilk olarak resepsiyona giderek, konaklama ile ilgili gerekli belgelerin (otel fişi ve kimlik belgesi) ibraz edilmesi gerekmektedir. Fotoğrafı karşılaştırmak için farklı bir belge daha talep edilebilir.

Otel resepsiyonlarının çoğu 24 saat çalışmaktadır. Buna rağmen, çoğu otele giriş kayıt işlemleri  yeler  saate göre 14:00 'ten sonra  yapılmaktadır. Saat 12:00 kadar önceki misafirlerin çıkış işlemleri yapılır ve saat 14:00 kadar odalar temizleniz ve sonraki misafirlere hazırlanız. Bu saatler otelden otele değişebilir ve her zaman otele giriş yapmadan önce check- in ve check-out saatlerini hakkında bilgi edinmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz. Böylece giriş saati için uzun süre beklemeyi önlemiş olursunuz.

Kayıt sırasında otelde  sunulan hizmetlerin handi saate açıldıkları ve kapandıkları hakkında bilgi paylaşılacaktır. Daha sonrasında oda numarası veya oda kartı teslim edilir.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz!

Bu sayede, daha kapsamlı ve ilgili içerik sunmak için yardımcı olacaktır.

Gönderme esnasında hata oluştu

Tekrar gönder Daha sonra tekrar deneyiniz.