Menüsü

En ucuz uçuşu nasıl bulabilirim?

En ucuz uçuşu nasıl bulabilirim?

Ucuz uçak bileti bulmak için yapılması gerekenler:

 • Farklı havayollarının tekliflerini karşılaştırın- 600’den fazla havayolu önerisi içeren, bizim arama motrumuzu kullanabilirsiniz. ( Tarifeli ve düşük tarifeli havayolu şirketleri)
 • Esnek uçuş seçeneğini kullanınız- gidiş ve dönüş tarihleri sabit değilse, +/- 3 gün özelliğini kullanabilirsiniz. Sistem size seçmiş olduğunuz tarihlerden üç gün önce ve sonra uçuşları da görüntüleyecektir, böylelikle aralarından size en uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Güncel promosyonları kontrol ediniz- ucuz uçak bileti için, her zaman promosyonları kontrol ediniz. eSky.com.tr adresini düzenli ziyaret ediniz, böylelikle promosyonlar bölümünden en uygun uçuşu ve en değişik noktalar hakkında haberdar olmuş olursunuz.

 • Önceden rezervasyon yapın- rezervasyonunuz birkaç önceden yapmanızda yarar var,özellikle seyahatinizi tatil zamanında yapmayı düşünüyorsanız, böylece daha uygun alma ihtimaliniz çok yüksek. Tatil zamanlarında, hafta sonlarında çoğu kişi seyahatini uçakla gerçekleştirdiğiden, bilet fiyatları da yükselmketedir. Çoğu zaman ne kadar daha erken alınırsa o kadar uygun ücret ödenir.

 • Ek hizmetlerden kaçının- Birçok düşük tarifeli taşıyıcılar bagaj taşıma, havaalanında check- in, öncelişkli geçiş, ekstra mesafe gibi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler uçak biletinin son fiyatını yükseltir ve bu nedenle mümkün oldukça kaçınınız.

 • En yoğun dönemlerde seyahat etmemeye çalışın- mümkün oldukça, tatil dönemlerinde seyahat planı yapmayınız. Bu dönemlerde uçak bileti fiyatları oldukça yüksektir. Aynı zamanda hafta içi seferlerinin uçak bileti fiyatları daha uygundur, özellikle salı, çarşamba.

 • Tüm havaalanlarını kontrol ediniz- birkaç havaalanına yakın yaşıyorsanız, uçak bileti fiyatlarını karşılaştırınız. Varış noktasında birkaç havaalanı varsa, onları da karşılaştırabilirsiniz. Arama motoru ekranında „ Tüm havaalanları“ seçerek, system ilgili şehirdeki tüm havaalanlarını görüntüleyecektir.

 • Havaalanına ve havaalanından transfer giderlerini unutmayınız- bazı havaalanları şehrin merkezine baya uzaktır. Ulaşşım hakkında detaylı plan yapınız- kaç km, nasıl gidebilirim, ulaşım ne kadar tutar gibi. Bazen ulaşım ücretleri normal bilet fiyatlarına yaklaşabilir.

 • Online bülten-  online bültene abone olarak. En uygun promosyonlar hakkında direk olarak mail adresinize gönderilecektir.

 • Beklemeyin- eğer uygun fiyata uçak bileti bulduysanız, zaman kaybetmeden ödemesini gerçekleitirin. Promosyonlu bilet sayıları kısıtlı olduğundan, mümkün oldukça erken rezerve ediniz.

 • Kişinev
  Kalkış İstanbul'dan
  Başlangıç fiyatı: 1595 TRY
  Kişinev
  Kalkış İstanbul'dan
  Başlangıç fiyatı: 1673 TRY

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.