Menüsü

Banka havalesi ödeme onayı

Banka havalesi ödeme onayı

Uçak biletinin ödeme onayının gönderilmesi, önemli ölçüde biletin düzenlenmesi hızlandırır. Onay belgesini tarafımıza göndermekle, biletin son fiyatında değişiklik gösterme riskini engellemiş olursunuz.

Bankaların çoğu, online hizmetlerinde, gönderilen miktar hakkında müşterilerinden onay olanağı sunmaktadır. Bu onay mektubu üzerinde  düzenleme yapılamaz, sadece yazdırılır veya dosya eki olarak gönderilir.

Yapılan ödeme hakkındaki onay mektubu, mümkün onal en kısa sürede gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlemin ekran görüntüsü fotoğrafını, klavyenizden “Print screen“   ( PrTSc) tuşundan yapabilirsiniz. İlgili buton, bilgisayarınızın ekran görüntüsünü almayı sağalar. Bu şekilde ödeme geçmişini  veya özetini kopyalamanız mümkündür. Eğer banka kağıdınız varsa, fotoğrafını çekebilir veya tarayıcıdan taratabilirsiniz.

Bu işlem onaylarını bilgisayarınıza kaydederek odedim@esky.com.tr e-mail yolu ile tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. İlgili belgeleri tarafımıza gönderdikten 10- 15 dakika sonra müşteri hizmetleri ile irtibata ( 0850 455 1609 ) geçerek, belgelerin ulaştığını ve okunaklı olduğunun onayını alınız.

Ekran gürüntüsü alma zor bir işlem değildir ve birkaç aşamadan oluşur.

Öncelikle işlem transfer bilgilerini gösteren pencereyi açınız. Ekran görüntüsü, şu anda ekranda gördüğünüz herşeyi kapsamaktadır ve bu nedenle görülmesini istemediğiniz tüm pencereleri kapatmalısınız.

Kopyalama ekranına geldiğinizde, klavyedeki tuşa basınız, ilgili tuş bilgisayar model ve markaya göre farklılık gösterir "PrtSc", "Prt Scrn", "Print Scrn", "Print Screen". Dizüstü bilgisayarlarda en sık sağ üst köşelerde bulunur, masaüstü bilgisayarlarında klavye fonksiyon turları ile- (F9, F10, F11, F12).

İlgili tuşa basarak, ekran görüntüsünü bilgisayara kaydetmiş olmaktasınız. Kopyalanmış ekranı dosya haline getirebilmeniz için, her bilgisayarda olan MS Paint programını kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Kopyalanmış öyeyi, Paint programında  yeni pencere açarak, Ctrl+ V tuşlarını kullanarak aktarabilirsiniz.

İlgili dosya uzantısını JPG veya  PNG formatında kaydediniz.

Böylelikle oluşturduğunuz dosyayı odedim@esky.com.tr mail adresine gönderiniz. Daha sonra 0850 455 1609  telefon numarasından müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek, gönderilen dosyanın ulaştığını ve okunaklılığının teyidini alınız. Ödeme belgesinin onayı içi, lütfen belgeyi gönderdikten 10- 15 dakika sonra müşteri hizmetleri ile irtibata geçiniz.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.