Menüsü

Direkt Uçuşlar

Direkt Uçuşlar

Uçuşun direkt veya aktarmalı olduğu bilgisi, arama sonuçlarından sonra görülmektedir. Düşük tarifeli hava yollarının seferleri,  genellikle direkt uçuşlardır.

Sizin için aktarmasız seçeneği öncelikli ise, gelişmiş arama bölümünden,sadece direkt uçuşlar“ seçebilirsiniz. Bu şekilde, seçilen rotada sedece direk uçuşlar görüntülenecektir.

Direkt uçuşlarda duraklama (Stopover)

Seyahate çıkmadan önce, uçuş rotasını tam olarak kontrol etmelisiniz. Bazı direkt uçuşlarda, transit ülkelerde, yolcu alma veya yakıt ikmali için duraklama yapılması gerekebilir.

Duraklama yapılacak transit ülkelerin vize koşullarını, lütfen kontrol ediniz.

Sorun veya sorularınız için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçeniz. info@esky.com.tr

 

Direkt uçuş veya aktarmalı uçuş?

Direkt uçuş tercih etseniz bile mutlaka aktarmalı uçuşları da kontrol ediniz. Genellikle, aktarmalı uçuşlar biraz daha zaman almaktadır, ancak fiyatı direkt uçuşlardan daha düşüktür.

Düşük tarifeli hava yolları genellikle direkt uçuş önermektedir, ancak çalıştıkları havaalanlarının merkezden mesafesi uzak olabilir. Örneğin Frankfurt-Hahn havaalanı, Franfukt’ tan 120 km uzaklığındadır, ancak Frankfurt merkezi havaalanı sehir merkezinden uzaklığı birkaç kilometredir. Eğer sizin için havaalanın şehir merkezinden uzaklılığı önemli ise, düzenli tarifeli hava yollarına yönelmeniz gerekir.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.