Menüsü

Fiyat alarmı oluştur, istediğin fiyata uç!

Fiyat alarmı oluştur, istediğin fiyata uç!

Aynı uçuş için her gün her saat tekrar tekrar arama yaparak zamanınızı boşa harcamayın! Dilediğin güzergah için fiyat alarmı oluşturun, ucuza uçun! "Budapeşte’ye 100 TL’den düşük fiyata bilet arıyorum!“, "Maldivler’e 250 EUR’ya uçmak istiyorum!“ İşte bunlar gibi tüm isteklerinizi bize bildirebilirsiniz artık. eSky.com.tr Fırsatlar menüsünde istediğiniz güzergahı seçin ve fiyat alarmı oluşturun ve uçak bileti fiyatı düştüğü an haberiniz olsun.

Fiyat alarmı oluştur, ucuza uç!

eSky’ın yeni özelliklerinden biri olan Fiyat alarmı, gezginlere arzu ettikleri fiyata uçak bileti satın alma ve seyahat etme imkanı sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde herhangi bir güzergaha ayırabileceğiniz bütçeyi belirleyebilir; en uygun fiyatlarson dakika fırsatları ve promosyonlardan haberdar olabilirsiniz.

Fiyat alarmı nasıl oluşturulur?

Fırsatlar sayfasında seyahat etmek istediğiniz güzergahı seçip (örn. İstanbul – Atina), "Fırsat ara"yı tıklayın. Sonuçlar arasından dilediğiniz fırsatı seçtikten sonra en uygun fiyat takvimini göreceksiniz, hemen altında ise fiyat alarmı bölümünü bulabilirsiniz. Fiyat alarmı oluşturmak için e-posta adresinizi ve ilgili güzergaha ayırabileceğiniz maksimum bütçeyi girin, fiyat düştüğü an e-posta yolu ile bildirim alacaksınız. Bütçe belirlerken fırsatlar sayfasındaki uçuşların gidiş-dönüş fiyatlar olduğunu unutmayın.

fiyat alarmı

 

Belirlenen fiyata fırsat bulunduğunda e-posta yolu ile anında ileti gönderilecek. Böylece istediğiniz destinasyona tam zamanında bildirim alacaksınız ve fiyat yükselmeden fırsatlardan yararlanma imkanınız olacak.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.