Menüsü

Havayollarının yolcu programları

Havayollarının yolcu programları

Düzenli havayollarının ve Germanwings dışında, düşük tarifeli havayollarının yolcu programları, kullanıcılara büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu programlara üye olan yolcular birçok aktivite, promosyon, indirim ve ödüllerden faydalanmaktadırlar.

Eğer sık seyahat ediyorsanız, mutlaka havayolu programlarına üye olmalısınız. Böylece, mil biriktirerek, çeşitli avantaj, indirim ve ödüllerden yararlanabilirsiniz.

En ciddi programlar, Star Alliance gibi, büyük havayolu ittifakları tarafından sunulmaktadır- United Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines ve İsviçre gibi şirketleri üye etmektedirler. Oneworld Ailliance üyeleri- American Airlines, British Airways, Iberia; ve SkyTeam üyeleri- Delta Ailines, Czech Airlines, Air France, Alitalia, Aeroflot vs. Ayrı havayolu şirketinin de kendi, sık seyahat eden müşterilerine ayrı yolcu programı sunması mümkündür.

Herhangi bir sadık müşteri programına üye olmak istediğinizdei ilgili havayolu şirketine veya eSky.com.tr’ nin müşteri temsilcileri ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.