Menüsü

Uçak bileti rezervasyonu

Uçak bileti rezervasyonu

Arama sonuçlarından belirli bir uçuş seçtikten sonra Kalkış ve Varış havaalanları, uçuş süresi, aktarma sayısı, duraklama süresi vs. gibi sonuçlar görüntülenecektir.

Daha sonra yolcu bilgilerini girmeniz gerekmektedir- başlık, isim ve soyisim, uyruk ve doğum tarihi.

* Tüm hava yolları, seyahat edecek kişilerin isimlerini, kimlik belgesindeki gibi latince karakterler kullanılarak yazılması istemektedir.

Daha sonra sunulan ödeme yöntemleri ekranı görüntülenecektir - kredi kartı veya banka havalesi.

Karşınıza  yemek seçeneği, öncelikli biniş, ekstra bacak mesafeli koltuk vs. gibi diğer seçenekler çıkabilir- genelde ek ücrete tabir hizmetler.

Düşük ücretli hava yollarında bagaj kaydı seçeneği bulunmaktadır.  Hemen hemen her düşük tarifeli hava yollarında, bagaj kaydı için ek ücret ödendiğini göz önünde bulundurunuz.

Tüm gerekli bilgileri girdikten sonra, uçuşun son fiyatını göreceksiniz. Devam etmek için „Ödeme“ butonunu tıklayınız. Ödemeyi banka havalesi ile seçtiyseniz, rezervasyon fiyatında değişikliği önlemek için mümkün olan en kısa sürede ödemeyi gerçekleştirmenizi arz ederiz. Eğer ödeme kredi kartı ile yapıldıysa ve tüm gerekli bilgiler doğru girildi ise, tarafınızca belirtilen e-mail adresine elektronik uçak bileti 24 saat içerisinde gönderilecektir.

İyi uçuşlar dileriz!

 

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.