Menüsü

Uçak biletini banka havalesi ile ödeme

Uçak biletini banka havalesi ile ödeme

Uçak biletini banka havalesi ile ödeme tüm banka şubelerinden veya postanelerden gerçekleştirilmesi mümkündür.

Ödeme yöntemi rezervasyon  işlemi sırasında seçilmektedir. Ödemeyi Banka havalesi“ ile seçtiğinizde, rezervasyon işleminin tamamlanmasının ardından , eSky.com.tr’ nin banka hesap numaralarının bulunduğu sayfa  görüntülenecektir- banka şubesinde veya internet bankacılığında kullanabilirsiniz.

Uçak bileti ücreti Türk lirası (TRY) veya Euro (EUR) olarak ödenebilir.

 

eSky.com.tr Banka hesap numaraları:

Yapı Kredi Bankası

EURO  hesabı: IBAN: TR940006701000000095118061

TRY Hesabı: IBAN: TR390006701000000095117984

 

Alıcı bilgileri: eSky.com.tr

Not: Ödemeyi Türkiye dışında bir bankadan gerçekleştirdiğinizde,  havalenin gerçekleştiğini gösteren SWIFT belgesini ( bankalar arası kod) tarafımıza göndermeniz gerekecektir. Sadece ilgili kod, miktarın hesabımıza yansıdığını garanti etmektedir.

Önemli: Eğer banka havalesi ödemesini yabancı bankadan yapmak istediğinizde, işlemi  uçuşunuzdan en az 5 gün öncesinden  yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kredi kartı yöntemi veya yerel bankalardan banka havalesi kullanabilirsiniz.

Uçak bileti ödemesini banka havalesi ile tercih ettiğiniz banka hesap numarasını, rezervasyon numarasını, kullanıcı bilgilerini doğru yazmaya dikkat ediniz.

Ödemeyi Banka havalesi ile seçtiğinizde, uçak bileti fiyatının, satın alma zamanına kadar garanti olmadığını bilmelisiniz. E- mail  (odedim@esky.com.tr ) yolu ile ödeme dekontunu tarafımıza ulaştımanız sizin sorumluluğunuzdadır. İlgili belgeyi tarafımıza gönderdikten sonra  müşteri hizmetlerine bağlanarak, ulaştığının veya okunaklı olduğunun, onayını almanızı arz ederiz.

Düşük tarifeli havayolları:

 Düşük tarifeli havayollarının bilet rezervasyonunu yapıldığında, ödemeyi mümkün olan en kısa süre içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer ödeme işlemini 4 saat içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün olmadığında, lütfen müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek, uçak bileti ücreti hakkında teyid alınız.

Düzenli havayolları:

Bilet rezervasyonu düzenli tarifeli havayollarının uçuşlarından yapıldığında, otomatik olarak son ödeme tarihini görüntülenir. Eğer belirtilen süreç içerisinde ilgili ödemeyi gerçekleştirmeniz mümkün olmadığında, rezervasyonunuzun son durumunu kontrol etmek için, müşteri hizmetleri ile irtibata  geçiniz.

 

Başlangıçta seçilen banka havalesi ödeme yöntemini, her zaman kredi kartı ile değiştirilebilir. Bunun için eSKYcom.tr’ nin müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek talebinizi bildirmeniz yeterlidir.

Not: Nadir olarak, düzenli hava yolunun uçak bileti ücretinde değişiklik görülebilmektedir. Hava yolu daha önceden rezervasyon onayında görünen bilet iptal hakkını saklı tutar.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.