Menüsü

Uçak biletini kredi kartı ile ödeme

Uçak biletini kredi kartı ile ödeme

Kredi kartı ile ödeme yöntemi en hızlı ve güvenilir online uçak bileti satın alma yöntemidir. eSky.com.tr. uçak rezervasyonu sırasında, kredi kartı bilgilerinin güvenli aktarımını sağlamak amacıyla SSL(şifrelenmiş veri aktarımı) teknolojisini kullanmaktadır. SSL, kredi kartı bilgilerinin güvenli aktarımını, yanı sıra internet üzerinden gizli veritransferi için kullanılan en popüler yöntemdir.  Güvenilir olduğunu - bilgi paylaşma sırasında, sayfa adresi https://. ile başladığını kontrol ederek emin olabilirsiniz.

Ödeme yöntemi rezervasyon işlemi sırasında seçilmektedir.

Kredi kartı yöntemi seçildiğinde, kart bilgileri hakkında form doldurulması gerekecektir. Tüm bilgiler, ödemenin gerçekleştirildiği kart bilgileri ile aynı olmalıdır.

Ödeme yöntemi olarak kredi kartı ile seçildiğinde, para transferi işlemi hemen tehsil edilir. İşlemin sorunsuz tamamlanmasından sonra, tarafınıza rezervasyon kodu ve numarası gönderilir, bu sizin bileti satın aldığınızın teyidir. Böylelikle fiyat garantilenmiş olur ve rezervasyon bu aşamada değişikliğe tabir değildir. 

Ayrıca aynı kredı kartı ile birden fazla rezervasyon ödemesi yapılabilir.

Kredi kartı ile ödeme işlemini, 0850 455 1609  telefon numarasından müşteri hizmetlerine ulaşarak da  gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli bilgiler telefonda paylaşılmaktadır. Çalışanlarımıza, kredi kartı veya bankamatik kartı ile ödemeler hakkında sorularınızı yönlendirebilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinde ek ücret alınmakta mıdır?

Düşük tarifeli havayolları

Bazı düşük maliyetli havayollarında kredi kartı  ödemelerinde ek ücret talep edebilir. İlgili ücret kredi kartının türüne göre değişiklik gösterebilir- – VISA, VISA Electron, MasterCard, Solo, Diners Club vs. İlgili  ücretin miktarı havayolu tarafından belirlenmektedir. Çoğu havayolu bu uçuş (segment) ücretini aynı rezervasyonda olsa bile uyguladıklarını belirtmek isteriz.

Ne yazık ki, ilgili ücreti banka havalesi ile ödemede bile, kaçınılması mümkün değildir. Bu durumda eSky.com.tr, banka havalesini aldıktan sonra, kredi kartıyla ilgili acenteye biletin düzenlenmesi gerçekleşir ve bunun için otomatik işlem üceti uygulanmaktadır. İşlem bedellerinin miktarı için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz, çünkü çeşitli kartların hesaplaması, heredeyse tüm havayolları için farklıdir.

Düzenli havayolları

Kredi kartı  veya banka havalesi ile ödemelerinde düzenli havayolları herhangi bir ek ücret talep etmemektedir.

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.