Menüsü

Uçuş arama

Uçuş arama

Uçuş arama sitemizde, ana ve diğer sayfalarda yer alan, arama motorunu kullanılarak yapılır. Arama otomatik gerçekleşır, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlir:

  1. Kalkış havaalanı veya şehir giriniz
  2. Varış havaalanı veya şehir giriniz
  3. „Tek yön" veya „Gidiş- Dönüş" seçiniz
  4. Uçuş çift yönlü olduğunda gidiş ve dönüş tarihi tarihini seçiniz
  5. Yolcu sayısını ve kategori seçiniz ( yolcu yaşına göre)
  6. 7 güne kadar gösteren sonuçları uzatabilmek için „+/- 3 gün“ seçeneğini kullanabilirsiniz
  7. „ Uçuş ara" butonunu tıklayınız

Gelişmiş arama

Gelişmiş arama sayesinde, gösterilen sonuçlar için belirli kriterleri ayarlayabilirsiniz. Sadece belirli sınıf sonuçlarını, sadece seçtiğiniz hava yolunun, hangi para birimi ile görüntülenmesini,  veya nasıl sıralanmasını (uçuş saatine göre, fiyata göre vs) görüntülemek için ilgili seçenekleri kullanabilirsiniz.

Arama sonuçları

Arama kriterlerini belirledikten sonra uçuş ara butonunu tıklayınız, kullanılabilir tüm uçuşlar, en düşük fiyattan başlayarak, fiyata göre sıralanmış olarak görüntülenecektir. Size göre en uygun olduğunu düşündünüz uçuşu, önerilen uçuşlardan herhangi birini seçebilirsiniz.

 

 *Bazı şehirlerde birden fazla havaalanı bulunmaktadır, bu nedenle kalkış noktasını girerken "Tüm havaalanları" seçebilirsiniz. Böylece varış noktasındaki tüm seçenekler gösterilecektir.

 

Bu bölümdeki öneriler kullanıcı yararına ve sadece bilgilendirme amaçlıdır, eSky.com.tr herhangi bir yükümlülük teşkil etmez.

Bu makale aradığınız bilgilere yer veriyor mu? Evet | Hayır
Benim düşünceme göre bu yazı:
Fikirlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.